Kontenery budowlane

Remont w mieszkaniu to poważne przedsięwzięcie, szczególnie w przypadku, kiedy całkowicie zmieniamy aranżację poszczególnych pomieszczeń. W trakcie odnawiania łazienki czy kuchni powstają odpady budowlane w postaci kafelków i gruzu, których nie można umieszczać w standardowych kubłach na śmieci. Jeśli planują Państwo większy remont w swoim mieszkaniu, kontenery na odpady będą koniecznością. Można wynająć je w naszej firmie, szybko pozbywając się problemu.

Kontenery na odpady budowlane Wrocław

Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych i firm, którym w niedalekiej przyszłości będzie potrzebny wywóz gruzu. Dzięki rozbudowanej ofercie mogą Państwo wybrać najbardziej dogodną opcję, dostosowaną do ilości odpadów budowlanych. Do dyspozycji klientów zamieszkujących Wrocław oddajemy kontenery w trzech rozmiarach o objętości 2, 5 oraz 7 metrów sześciennych. W cenie wynajmu zawarte są również opłaty z tytułu wywozu oraz utylizacji gruzu powstałego w czasie remontu. Koszt usługi jest bardzo niewielki, szczególnie w porównaniu z wysokością mandatu, jaki można otrzymać za umieszczanie zakazanych odpadów do przydomowego śmietnika.

Zamawiając kontenery budowlane w naszej firmie, należy dokładnie określić, jaki rodzaj odpadów zostanie w nich umieszczony. Tej kwestii nie można bagatelizować, obowiązują bowiem rygorystyczne zasady dotyczące segregacji śmieci, których nieprzestrzeganie grozi grzywną. Jest to też istotne ze względów logistycznych, punkty odbioru poszczególnych odpadów znajdują się w różnych częściach miasta.

Kontenery na śmieci – jak zlecić usługę?

Wystarczy zaledwie kilka minut, aby zlecić wywóz śmieci za pośrednictwem naszej strony internetowej. Poniżej umieściliśmy wygodny formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić. Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na poprawne wprowadzenie danych kontaktowych, mogą być one potrzebne w przypadku ewentualnych niejasności w zamówieniu. Proponujemy wynajem kontenerów o wymienionych wyżej wymiarach, w przypadku problemów z wyborem konkretnego rozmiaru, chętnie służymy pomocą. W formularzu trzeba także wybrać kod odpadów, jakie zostaną umieszczone w pojemnikach. Oprócz resztek budowlanych mogą Państwo zlecić też wywóz starych mebli, wystarczy w zgłoszeniu zaznaczyć opcję Inne i zostawić komentarz w okienku “dodatkowe uwagi”.

Nasza firma wyróżnia się profesjonalizmem i terminowością. Zamówione kontenery na odpady zostaną dostarczone o czasie pod wybranym adresem oraz wywiezione do centrum utylizacji w określony dzień lub po ich zapełnieniu. Prosimy też pamiętać o zorganizowaniu miejsca na ich ustawienie, szczególnie jeśli mieszkają Państwo na zatłoczonym osiedlu.

W Eko City proponujemy profesjonalny wywóz odpadów na terenie Wrocławia i okolicznych miejscowości. W ciągu wielu lat swojej działalności zdobyliśmy liczne certyfikaty, dlatego mogą nam Państwo zaufać! Staramy się, aby nasze usługi były ściśle dostosowane do potrzeb klientów, na specjalne życzenie dostarczymy zamykane kontenery na śmieci, uniemożliwiają nieautoryzowane umieszczenie odpadów w środku.

Formularz zamówienia kontenera
  1. (wymagane)
  2. (wymagane)
  3. (wymagany poprawny adres e-mail)
  4. (wymagane)
  5. Usługa  6. Kod odpadu  7. (wymagane)
  8. (wymagane)
  9. Captcha
 

cforms contact form by delicious:days

Skontaktuj się z nami