Kontenery na gruz

Na każdym osiedlu mieszkaniowym można znaleźć kontenery na odpady komunalne, które są generowane przez lokatorów. Jednak w takich pojemnikach można umieszczać tylko konkretny rodzaj śmieci, nie będą one odpowiednie w przypadku gruzu, kruszywa czy starych mebli. Jeśli potrzebują Państwo pozbyć się nieregulaminowych odpadów na terenie Wrocławia, nasze profesjonalne usługi powinny Was zainteresować.

Tani wywóz gruzu

W Eko City już od wielu lat wynajmujemy kontenery na śmieci różnej kategorii. Dysponujemy pojemnikami w wielu wymiarach, przez co z łatwością można dostosować zamówienie do indywidualnych potrzeb. Nasza oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorców, jak i osób prywatnych, chcących tanio i szybko pozbyć się nagromadzonych odpadów. Szczególnie polecamy się w przypadku generalnego remontu, w którego trakcie niezbędne jest pozbycie się resztek w postaci starych płytek czy innych elementów budowlanych. Cena usługi obejmuje nie tylko same kontenery na gruz, ale też wywóz śmieci do centrum utylizacyjnego. Obsługujemy Wrocław oraz okoliczne miejscowości.

Zamówienie kontenerów na śmieci

Dla Państwa wygody na naszej stronie umieściliśmy formularz, poprzez który można zlecić wywóz odpadów – o każdej porze dnia i nocy. Prosimy o jego dokładne wypełnienie, tylko wówczas możemy zagwarantować najwyższą jakość usług. Można wybierać pośród kontenerów w trzech rozmiarach – 2, 5 oraz 7 m3. Jeśli żadna z podanych pojemności nie spełnia wymagań, przygotujemy ofertę specjalną, wystarczy skontaktować się z naszym biurem. Prosimy też pamiętać o zasadach dotyczących wywozu odpadów budowlanych, wybierając ich odpowiedni rodzaj w formularzu. W pojemnikach należy umieszczać wyłącznie wybrany wcześniej typ śmieci – w razie wątpliwości nasi pracownicy chętnie doradzą właściwy wybór.

Wszystkim klientom, którzy zdecydują się na wynajem kontenerów w Eko City, zapewniamy najwyższą jakość usług. Zamówiony pojemnik zostanie podstawiony w określonym terminie pod podanym adresem. Zachęcamy też do zapoznania się z naszym blogiem, na którym znajdą Państwo wiele cennych informacji na temat usług utylizacji odpadów.

Formularz zamówienia kontenera
  1. (wymagane)
  2. (wymagane)
  3. (wymagany poprawny adres e-mail)
  4. (wymagane)
  5. Usługa  6. Kod odpadu  7. (wymagane)
  8. (wymagane)
  9. Captcha
 

cforms contact form by delicious:days

Skontaktuj się z nami