Kontenery na śmieci

W trakcie remontu w firmie lub mieszkaniu powstaje bardzo duża ilość odpadów budowlanych. Śmieci tego typu nie mogą być umieszczane w standardowych kontenerach, trzeba zutylizować je na własną rękę. W Eco City mogą Państwo zlecić profesjonalny wywóz gruzu na terenie Wrocławia – bez zbędnych formalności. Zapewniamy kontenery w wielu rozmiarach, które zostaną dostarczone pod wskazany adres.

Wywóz śmieci Wrocław

W Eko City już od wielu lat świadczymy profesjonalne usługi utylizacyjne, przeznaczone dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. W trakcie działalności zdobyliśmy liczne certyfikaty, poświadczające nasze kompetencje – można się z nimi zapoznać na stronie. Nasze kontenery na odpady spełniają wszelkie normy techniczne i jakościowe, oferujemy je w trzech wygodnych rozmiarach. Na specjalne życzenie zapewnimy Państwu pojemniki z bezpiecznym zamknięciem, dzięki któremu osoby niepowołane nie będą mogły z nich korzystać. W trakcie składania zamówienia na wywóz śmieci konieczne jest dokładne określenie rodzaju odpadów. Jest to bardzo istotna kwestia, nasi pracownicy odwożą zapełnione pojemniki do konkretnych punktów utylizacyjnych, zgodnych z zamówieniem.

Kontenery na odpady – składanie zamówienia

W trosce o wygodę naszych klientów staraliśmy się ograniczyć formalności związane z zamówieniem usługi do minimum. Jeśli interesuje Państwa wynajem kontenerów w Eko City, prosimy o dokładne wypełnienie formularza widocznego na stronie. Nie trzeba dodatkowo kontaktować się z naszym biurem, po otrzymaniu zgłoszenia prześlemy informację zwrotną. Siedzibą naszej firmy jest Wrocław, jednak jesteśmy do dyspozycji także dla mieszkańców okolicznych miejscowości.

Nasze kontenery na śmieci sprawdzą się także w przypadku generalnych porządków w mieszkaniu czy przydomowej szopie. Można w nich umieścić niepotrzebne przedmioty w postaci np. starych mebli – wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję na formularzu zgłoszeniowym. Wywóz odpadów będzie miał miejsce po zapełnieniu pojemnika lub w konkretnym dniu wyznaczonym przez klienta.

Formularz zamówienia kontenera
  1. (wymagane)
  2. (wymagane)
  3. (wymagany poprawny adres e-mail)
  4. (wymagane)
  5. Usługa  6. Kod odpadu  7. (wymagane)
  8. (wymagane)
  9. Captcha
 

cforms contact form by delicious:days

Skontaktuj się z nami