Kontenery na odpady Wrocław

Remonty i modernizacje mieszkań, domów i całych posesji to wyzwania, które w ostatnich latach często podejmuje wiele osób. Inwestorzy prywatni muszą się do tej inwestycji przygotować skrupulatnie – wszak oznacza ono dezorganizację życia przez kilka tygodni, a może nawet i dłużej. Oprócz poszukiwań solidnych wykonawców z branży budowlanej i wykończenia wnętrz oraz dostawców materiałów potrzebują oni sprawdzonych partnerów, którzy nie zawiodą w skomplikowanej logistyce całego przedsięwzięcia. Dlatego coraz więcej zamawiających decyduje się na wywóz odpadów budowlanych zamówiony w Eko City.

Osoby prywatne poszukują również sprawdzonego wykonawcy usługi transportu śmieci komunalnych. Jeśli właściciele posesji mają taką możliwość, zamawiają kontenery na śmieci z logo naszej firmy. Każdy kontener na odpady jest wywożony zgodnie z harmonogramem, a w miejsce ustawienia trafia na czas. Punktualność, solidność i terminowość to najważniejsze punkty w naszej filozofii działania. Dzięki temu wywóz odpadów jest dużo sprawniejszy.

Kontenery na gruz – cena

Wiele osób nie ma świadomości, jak dużo gruzu generuje remont nawet jednego pomieszczenia. Z pojemnikami na odpady, które czekają pod domem na kolejne porcje kruszywa, prace modernizacyjne przebiegają dużo sprawniej i szybciej. Nie są również tak uciążliwe, jak w przypadku warstwy odpadów i pyłu zalegających w odnawianych pomieszczeniach. Nasze kontenery na gruz betonowy, które ustawiamy na terenie Wrocławia i okolic, pozwalają bezpiecznie gromadzić urobek z najcięższych prac remontowo-budowlanych i usuwać go metodycznie z wnętrza mieszkania.

Wywóz gruzu w naszych wzmocnionych pojemnikach, gwarantujących czystość i bezpieczeństwo, nie spowoduje gwałtownego wzrostu kosztów inwestycji. Jego cena zależy od rozmiarów i czasu, który kontenery na gruz spędzą na placu. Jeśli nie przekroczy on standardowego tygodnia, cena za najmniejsze i średnie objętości (odpowiednio 2 i 5 metrów sześciennych) kontenerów na czysty gruz wyniosą zaledwie drobny ułamek kosztów całego remontu. Oczywiście kluczowe znaczenie będzie mieć tu segregacja odpadów – jeśli zdecydujecie się Państwo na wyrzucenie wszystkich nieczystości z prac budowlanych do jednego śmietnika, koszt może wzrosnąć o opłatę z tytułu wywozu odpadów zmieszanych. Jesteśmy konkurencyjną firmą – nasze kontenery na odpady, nie tylko budowlane, można zobaczyć na wielu ulicach i osiedlach. Cały Wrocław i okolice znają zielone zasobniki z logo Eko City, ustawiane czasowo i na stałe na ulicach i podwórkach.

Wywóz śmieci Wrocław

Oprócz świadczenia usług wywożenia odpadów budowlanych podpisujemy również dłuższe umowy z administracją osiedli i wspólnotami mieszkaniowymi na obsługę lokalnego usuwania nieczystości. Działamy nie tylko w skali makro – jeśli zachodzi taka potrzeba, kolejną ofertą dla osób prywatnych jest wynajem kontenerów i wywóz śmieci z gospodarstw domowych. Sprawnie i terminowo wykonany wywóz odpadów komunalnych w zamkniętym zasobniku, który razem z zawartością od razu znika z posesji – to zamówienie warte ceny, która zdecydowanie przemawia na naszą korzyść.

 

Sprawdź naszą ofertę

Posiadamy trzy wielkości kontenerów: 2,5m3, 5,5m3 oraz 7,5m32,5m3


5,5m3


7,5m3

Prosimy o kontakt w celu ustalenia warunków współpracy indywidualnie dostosowanych do potrzeb każdego klienta.

Oferujemy atrakcyjne ceny!!!

W przypadku wywozu innego rodzaju odpadów prosimy o kontakt:

tel. 514-112-905 / 534-288-026

mail: [email protected]

SZYBKO! ŁATWO! TANIO!

Formularz zamówienia kontenera
  1. (wymagane)
  2. (wymagane)
  3. (wymagany poprawny adres e-mail)
  4. (wymagane)
  5. Usługa  6. Kod odpadu  7. (wymagane)
  8. (wymagane)
  9. Captcha
 

cforms contact form by delicious:days

Skontaktuj się z nami