Wynajem kontenerów na gruz

Generalny remont mieszkania wymaga odpowiedniego planowania, w którym trzeba koniecznie uwzględnić wywóz odpadów. Gruz, stare meble czy kruszywa nie mogą być składowane w standardowych kontenerach osiedlowych, dlatego należy pozbyć się ich na własną rękę. W Eko City zapewniamy profesjonalne usługi utylizacyjne dla osób zamieszkujących Wrocław oraz pobliskie miejscowości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Kontenery na gruz Wrocław

Już od wielu lat zapewniamy wynajem kontenerów na gruz osobom prywatnym oraz firmom. Nasze usługi są zawsze skrojone na miarę, aby ułatwić korzystanie z naszej oferty, przygotowaliśmy wygodny formularz zgłoszeniowy. Można wybierać spośród pojemników o trzech wymiarach – 2, 5 oraz 7 metrów sześciennych. W razie większego zapotrzebowania możemy podstawić kilka sztuk. W trakcie składania zamówienia prosimy o określenie rodzaju odpadów, jakie będą składowane w pojemniku. Dzięki temu będziemy mogli zorganizować wywóz śmieci do odpowiedniego punktu utylizacji. Jeśli usługa dotyczy starych mebli lub innych, niewymienionych w formularzu przedmiotów, prosimy o zaznaczenie opcji Inne oraz o komentarz. W razie potrzeby możemy dostarczyć też kontenery na gruz z zamknięciem.

Wywóz odpadów – szybko i tanio

W trakcie wielu lat naszej działalności zdobyliśmy ogromne doświadczenie, które wykorzystujemy w swojej pracy na co dzień. Dzięki temu nasze kontenery na śmieci zawsze podstawiamy punktualnie na adres podany przez zleceniodawcę. Zapełniony pojemnik zostanie odebrany przez naszą profesjonalną ekipę w dniu wyznaczonym w formularzu – bez najmniejszych opóźnień.

Dla klientów biznesowych przygotowaliśmy specjalną ofertę na wynajem kontenerów, dostosowaną do wielkości zamówienia. Do współpracy zachęcamy biura, urzędy, wspólnoty mieszkaniowe oraz firmy z wielu innych branż. Jeśli w Twoim przedsiębiorstwie zalegają odpady, z którymi nie masz co zrobić, skontaktuj się z naszym biurem i zamówi kontener jeszcze dziś. Zapewniamy atrakcyjne ceny usługi oraz wygodną formę rozliczenia, wystawiamy też faktury VAT.

Formularz zamówienia kontenera
  1. (wymagane)
  2. (wymagane)
  3. (wymagany poprawny adres e-mail)
  4. (wymagane)
  5. Usługa  6. Kod odpadu  7. (wymagane)
  8. (wymagane)
  9. Captcha
 

cforms contact form by delicious:days

Skontaktuj się z nami