Wynajem kontenerów na śmieci

Nawet z niewielkiego remontu w domu może powstać pokaźna ilość odpadów nienadających się do dalszego recyklingu. Gruz czy resztki materiałów budowlanych nie mogą zostać umieszczone w standardowym kontenerze, z którego korzystamy na co dzień. Nie trzeba jednak zajmować się ich utylizacją na własną rękę, wystarczy zgłosić się do Eko City! Obszarem działalności naszej firmy jest cały Wrocław, a także okolice miasta.

Wywóz surowców wtórnych

Wbrew pozorom wynajem kontenerów na śmieci nie jest kosztownym przedsięwzięciem, a pozwala szybko pozbyć się problemu. W naszej firmie zapewniamy bardzo konkurencyjne ceny, dostosowane do wielkości zlecenia. Dzięki nam nie muszą Państwo organizować wywozu samodzielnie, co wymaga odpowiedniego sprzętu oraz pojemników. Aby skorzystać z oferty, trzeba jedynie wypełnić formularz udostępniony na naszej stronie internetowej. Można wybrać kontenery na śmieci w trzech różnych rozmiarach, dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Prosimy zwrócić szczególną uwagę na rodzaj odpadów, jakie pragną Państwo zutylizować. Nasza oferta nie tylko wywóz gruzu czy surowców wtórnych, ale też innych niepotrzebnych rzeczy, jak np. stare meble.

Wywóz śmieci – jak działamy?

W Eko City dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były zawsze na najwyższym poziomie. Dlatego wywóz śmieci jest u nas zawsze na czas, kontener zostanie podstawiony terminowo i zabrany w określony dzień, lub też po jego całkowitym zapełnieniu. Prowadzimy stałą współpracę z wrocławskimi firmami z wielu różnych branż, dzięki czemu dysponujemy bardzo atrakcyjną ofertą biznesową. Przedsiębiorcom proponujemy cykliczny lub jednorazowy wynajem kontenerów – zawsze profesjonalnie i punktualnie! Zachęcamy również do zapoznania się z certyfikatami, które udało nam się uzyskać na przestrzeni kilku lat naszej działalności. W razie dodatkowych pytań na temat oferty prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z biurem obsługi. Wiele ciekawych informacji dotyczących usług utylizacyjnych można też znaleźć na naszym blogu firmowym.

Formularz zamówienia kontenera
  1. (wymagane)
  2. (wymagane)
  3. (wymagany poprawny adres e-mail)
  4. (wymagane)
  5. Usługa  6. Kod odpadu  7. (wymagane)
  8. (wymagane)
  9. Captcha
 

cforms contact form by delicious:days

Skontaktuj się z nami