Wywóz gruzu

Każdy z nas raz na kilka lub kilkanaście lat decyduje się na przeprowadzenie większego remontu w swoim mieszkaniu. W trakcie wymiany kafelków czy płyt podłogowych generowane są odpady budowlane, których utylizacja jest bardziej problematyczna niż tych komunalnych. Jeśli są Państwo właśnie w trakcie generalnego remontu w domu lub firmie proponujemy profesjonalne kontenery na śmieci na wynajem, a także ich wywóz bezpośrednio do centrum utylizacji – bez dodatkowych kosztów.

Wywóz odpadów budowlanych Wrocław

W Eko City przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę dla klientów indywidualnych oraz biznesowych, którzy potrzebują zorganizować wywóz gruzu. Dla mieszkańców Wrocławia proponujemy sprawdzone kontenery spełniające wszelkie normy techniczne, przeznaczone na gruz, kruszywa i szereg innych odpadów. Obecnie możemy Państwu zaproponować pojemniki w trzech wymiarach (2m3, 5m3 oraz 7m3), przez co łatwiej będzie dostosować zamówienie do własnych potrzeb. Dla każdego klienta przygotujemy indywidualny cennik, który będzie uwzględniał nie tylko same kontenery na odpady, ale też ich wywóz. Ostateczny koszt na pewno zmieści się w zaplanowanym budżecie. Taki wydatek pozwoli Państwu zaoszczędzić czas potrzebny na samodzielną utylizację. Nie mówiąc już o pieniądzach, jakie trzeba by było wydać na opłacenie mandatu z tytułu nieprzestrzegania zasad dotyczących segregacji śmieci.

W trakcie składania zamówienia na usługę należy dokładnie określić rodzaj odpadów, które zostaną umieszczone w zamówionym kontenerze. Jest to bardzo ważna kwestia, wywóz odpadów budowlanych organizowany jest do zupełnie różnych punktów odbioru niż tych komunalnych.

Wywóz gruzu krok po kroku

Aby zamówić nasze profesjonalne kontenery na śmieci wystarczy kilka chwil – bez wychodzenia z domu. Na stronie Eko City umieściliśmy wygodny formularz zgłoszeniowy, który należy dokładnie wypełnić oraz wysłać do naszego biura obsługi. Wcześniej jednak prosimy upewnić się, że wszystkie dane zostały wprowadzone prawidłowo, dzięki temu unikniemy pomyłek i opóźnień. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w razie dodatkowych pytań na temat oferty. Chętnie doradzimy rozmiar kontenera i podpowiemy, jaki rodzaj odpadów wybrać w formularzu. Po otrzymaniu zgłoszeniu podeślemy maila zwrotnego z potwierdzeniem. Kontenery na gruz będą podstawione konkretnego dnia pod adres podany w zamówieniu. Prosimy o przygotowanie odpowiedniej przestrzeni, na której zostaną one ustawione. Wywóz śmieci odbędzie się po zapełnieniu pojemnika, nie później jednak niż w ciągu 7 dni od daty rozpoczęcia zlecenia.

Na stronie internetowej mogą Państwo zapoznać się także z wszystkimi certyfikatami, jakie otrzymaliśmy w trakcie naszej działalności. Są one gwarancją najwyższej jakości usług, dostępne są tam też szczegółowe dane naszej firmy. Zachęcamy również do zapoznania się z blogiem firmowym, w którym umieszczamy ciekawe informacje związane z branżą, w której funkcjonujemy. Poruszona tam tematyka dotyczy m.in. rodzaju kontenerów, jakimi dysponujemy, zasad segregacji odpadów budowlanych, czy też najczęściej zadawanych pytań w sprawie oferty.

Formularz zamówienia kontenera
  1. (wymagane)
  2. (wymagane)
  3. (wymagany poprawny adres e-mail)
  4. (wymagane)
  5. Usługa  6. Kod odpadu  7. (wymagane)
  8. (wymagane)
  9. Captcha
 

cforms contact form by delicious:days

Skontaktuj się z nami