Wywóz odpadów budowlanych

Zasady związane z segregacją śmieci są bardzo restrykcyjne. Wrocław zapewnia swoim mieszkańcom odbiór odpadów komunalnych spod domu, jednak w przypadku tych budowlanych konieczne jest zawiezienie ich do najbliższego punktu PSZOK-u. Nie trzeba jednak zajmować się tym samodzielnie, lepszą opcją jest wynajem kontenerów w naszej firmie! Podstawimy je pod wskazany adres i odbierzemy po napełnieniu – bez nadprogramowych opłat.

Kontenery na odpady budowlane

W Eko city już od wielu lat zapewniamy profesjonalny wywóz odpadów budowlanych klientom prywatnym i biznesowym. Dzięki bardzo dużej dostępności kontenerów możemy zawsze zapewnić terminowość oraz krótki czas realizacji zlecenia. Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszej oferty, to wystarczy jedynie przesłać do nas wypełniony formularz, który dostępny jest na stronie internetowej. Do dyspozycji klientów oddajemy trzy rozmiary pojemników, nasi pracownicy chętnie doradzą, który z nich wybrać. Szczególny nacisk prosimy położyć na określeniu rodzaju odpadów do utylizacji. Pozwoli to uniknąć problemów wynikających ze źle przeprowadzonej segregacji. W przypadku śmieci innych niż odpady budowlane np. starych mebli prosimy o pozostawienie komentarza w formularzu.

Wywóz śmieci – szybko i pewnie

W dniu podanym w zgłoszeniu zlecenia zostaną do Państwa dostarczone zamówione kontenery na śmieci, konieczne jest przygotowanie odpowiednio dużej przestrzeni na ich ustawienie. Pojemnik pozostanie na miejscu do momentu jego całkowitego zapełnienia, termin nie może jednak być dłuższy niż siedem dni. Wywóz śmieci będzie przeprowadzony przez naszych doświadczonych pracowników z wykorzystaniem odpowiedniego sprzętu, klient nie musi być obecny przy odbiorze. Jeśli obawiają się Państwo, że zamówione kontenery na odpady będą używane przez osoby nieupoważnione, to możemy dostarczyć model z zamknięciem.

Zachęcamy do zapoznania się z treścią bloga firmowego, który dostępny jest na naszej stronie. Można tam znaleźć bardzo pomocne informacje, które będą przydatne dla osób pragnących zlecić nam wywóz gruzu.

Formularz zamówienia kontenera
  1. (wymagane)
  2. (wymagane)
  3. (wymagany poprawny adres e-mail)
  4. (wymagane)
  5. Usługa  6. Kod odpadu  7. (wymagane)
  8. (wymagane)
  9. Captcha
 

cforms contact form by delicious:days

Skontaktuj się z nami