Wywóz śmieci

Mieszkańcy miast mają zagwarantowany wywóz odpadów komunalnych, którego koszt ujęty jest w comiesięcznym czynszu. Jednak w przypadku remontu nie możemy wykorzystać osiedlowych koszy na śmieci, gruz i resztki materiałów budowlanych musimy oddać samodzielnie do lokalnego punktu PSZOK. Niestety, wywóz śmieci tego typu będzie kłopotliwym zadaniem dla osoby niedysponującej odpowiednim sprzętem. Dlatego w takiej sytuacji lepiej zgłosić się do naszej firmy, w której zajmujemy się utylizacją odpadów różnego rodzaju oraz wynajmem kontenerów.

Wynajem kontenerów na śmieci Wrocław

Firma Eko City już od wielu lat świadczy usługi w zakresie utylizacji różnego rodzaju odpadów na terenie Wrocławia. Dzięki zdobytemu doświadczeniu możemy zagwarantować Państwu profesjonalizm oraz ofertę skrojona na miarę indywidualnych potrzeb. Przygotowaliśmy specjalne propozycje dla osób prywatnych oraz firm, wyróżniające się bardzo atrakcyjnymi cenami. Posiadamy wszelkie certyfikaty, niezbędne do prowadzenia działalności w naszej branży, można się z nimi zapoznać na stronie.

Jedną z najczęściej wybieranych usług jest u nas wywóz odpadów budowlanych do najbliższego punktu PSZOK. Oferta sprawdzi się w przypadku generalnego remontu w domu, w którego trakcie zgromadzili Państwo dużą ilość gruzu oraz pozostałych materiałów. Dysponujemy też kontenerami na odpady wielkogabarytowe, w których można umieścić stare meble i inne, niepotrzebne sprzęty. Nasze usługi pozwolą zaoszczędzić mnóstwo czasu i energii na samodzielnym oddaniu śmieci do centrum utylizacji. Ich cennik ustalamy indywidualnie, opierając się na rodzaju oraz wielkość zamówienia.

Wywóz śmieci – tanio, szybko i skutecznie

Jeśli chcą Państwo wypożyczyć kontener w Eko City, wystarczy wypełnić formularz, który dostępny jest na naszej stronie internetowej. Do wyboru oddaliśmy trzy rodzaje pojemników na odpady, różniących się między sobą pojemnością – 2, 5 oraz 7 m3. Na specjalne życzenie możemy też udostępnić zamykane kontenery na odpady, jest to idealna opcja w sytuacji, kiedy obawiają się Państwo, że ktoś niepowołany będzie z nich korzystać. Kolejnym krokiem jest określenie, jaki rodzaj śmieci będzie podlegał wywozowi. Jeśli w formularzu brakuje odpowiedniej opcji, prosimy zaznaczyć rubrykę Inne oraz o krótki opis poniżej.

Po otrzymaniu prawidłowo wypełnionego zgłoszenia nasi pracownicy od razu zajmą się realizacją zadania. Wybrane kontenery na śmieci podstawimy pod wskazanym adresem, prosimy tylko o wyznaczenie przestrzeni o odpowiedniej wielkości w celu ich wygodnego umiejscowienia. Odpady zostaną odebrane w momencie zapełnienia pojemnika, nie może to jednak trwać dłużej niż tydzień.
Chociaż siedzibą firmy jest Wrocław, to nasze usługi dostępne są również dla mieszkańców sąsiednich miejscowości. Wynajem kontenerów proponujemy też przedsiębiorcom, dotyczy to także usługi cyklicznej. Mamy duże doświadczenie w obsłudze wspólnot mieszkaniowych, urzędów, osiedli oraz firm z wielu branż. Serdecznie zapraszamy na naszego bloga, który jest doskonałym źródłem informacji na temat naszej działalności.

Formularz zamówienia kontenera
  1. (wymagane)
  2. (wymagane)
  3. (wymagany poprawny adres e-mail)
  4. (wymagane)
  5. Usługa  6. Kod odpadu  7. (wymagane)
  8. (wymagane)
  9. Captcha
 

cforms contact form by delicious:days

Skontaktuj się z nami